Продажба на модели и делови преку охридски сајт

Print PDF

Во Охрид се отвори нов продажен сајт на  модели на гумен погон и делови за гумењари.Ова е прв ваков сајт во Македонија и пошироко.

Во него можете да најдете модели, елиси,гума,носови за гумењари,колца,гума.балза,стапчиња од балза,но и упатства за летање на моделите,

Сајтот постојано се обновува со нови модели и делови.Постојано се надградува.

Засега сајтот е само на македонски,но наскоро ќе има верзија и на англиски и на други јазици.

www.handmadeaeromodels.com

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

contakt

Моментално on-line

We have 2 guests online
English Bulgarian Serbian Irish Macedonian

Посетеност на сајтот

mod_vvisit_counterДенес94
mod_vvisit_counterСевкупно460978

Соработници

Banner

Барај

Developed by sam-digital.com